В якій країні варто остерігатися нечесних орендодавців

28 Травень, 2017 - 18:12

Незважаючи на введення заходів щодо обмеження зростання квартирної плати в Німеччині, майже кожен другий зі знову укладених договорів оренди житла складений з порушенням чинного законодавства. 

Про це повідомляє germania.one

Згідно з результатами дослідження, проведеного Miettest e.V., 44% всіх нових договорів про оренду житла складені з порушенням вимог чинного законодавства. В середньому кожен орендар переплачує за житло до 1.700 євро на рік. 

В ході дослідження було проведено аналіз цін на ринку житла в Берліні, Штутгарті і Гамбурзі. У Берліні далеко не всі власники квартир дотримуються встановлених на квартплату обмежень. Орендарі, які проживають в столиці Німеччини, переплачують за житло в середньому 1.800 євро на рік. У Гамбурзі середній показник становить 1.500 євро. Жителі Штутгарта щорічно платять своїм орендодавцям в середньому на 1.200 євро більше.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.