ЄС визнав українську авіакомпанію небезпечною

22 Травень, 2017 - 11:26

Європейська Комісія внесла в список авіаліній, які не відповідають міжнародним стандартам безпеки і яким заборонена діяльність всередині ЄС українську авіакомпанію "Урга" (Кропивницький).

Згідно з прес-релізом, компанія внесена до списку в зв'язку з неусуненням недоліків безпеки, які були виявлені Європейським агентством з авіаційної безпеки (EASA). Про це передає "Дзеркало тижня" з посиланням на прес-реліз Єврокомісії.

Авіакомпанія "Урга" заснована в 1993 році. З грудня 1994 року включена в список офіційних перевізників ООН. Забезпечує послуги авіаперевезень пасажирів, багажу та вантажів у миротворчих місіях ООН. До слова, флот авіакомпанії включає 17 повітряних суден.

Реклама

Читайте також:

тема

Іноземцям, які не планують жити в Сполучених Штатах постійно, видають неімміграційні візи. Тимчасовий термін їх дії залежить від категорії візи, їх нараховується близько сорока в
Всі ми знаємо: на випадок хвороби треба мати хоч якусь "подушку безпеки" у вигляді відкладених євро. Але хто допоможе, якщо грошей немає? Чи можна продовжити термін оплати лікарн

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.