Закупи у Польщі стануть більш витратними

19 Травень, 2017 - 12:34

Цьогорічні врожаї усіх сортів фруктів будуть нижчими, ніж у попередні роки, що привзеде до вищих закупівельних і роздрібних цін. Про це пише monitor-presз посиланням на Товариство розвитку низькорослих садів.

У ніч із 9 на 10 травня в Польщі температура коливалася від -1 до -8 градусів Цельсія, а квіти фруктових дерев зазнають сильних пошкоджень при температурі від -3 до -4 градусів.

«Найбільші пошкодження цвіту всіх видів садівничих рослин зафіксовано у Верецькому регіоні та в Білій Равській. Значні пошкодження матимуть великий вплив на рівень врожайності фруктів. Великі втрати є також на Підкарпатті, особливо в районі Перемишля. Сильних ушкоджень зазнав цвіт черешні та вишні в Сандомирському та Люблінському регіонах. У цих же двох регіонах, а також у повітах Новий Сонч і Ліманув значне пошкодження цвіту відбулося на яблунях, що ростуть у долинах», – йдеться у повідомленні Товариства.

«На розташованих дещо вище територіях втрати невеликі. Середній рівень пошкодження цвіту зафіксували в лодзькому, скерневицькому, келецькому регіонах і на Підляшші. Найменший – у Куявах, Великопольщі, Нижній Сілезії та Опольщизні. Якщо там у період цвітіння дерев, були сприятливі умови для достатнього запилення квітів, можна сподіватися на нормальні врожаї усіх фруктів», – додають у повідомленні.

Як повідомляє товариство, перше попереднє оцінювання врожайності фруктів можна буде зробити під кінець травня для вишні та черешні, а для яблук і груш – у середині червня.

«Впевнено можна сказати, що цьогорічний врожай усіх видів фруктів буде нижчим, ніж у попередні два роки. Вищими будуть закупівельні й роздрібні ціни», – зазначено в повідомленні.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.