У Британії прогнозують суттєві зміни на ринку праці

19 Травень, 2017 - 21:31

Одним з негативних наслідків виходу Великобританії зі складу Євросоюзу стане зростання безробіття. До 2019 року безробіття може зрости до 5,8%. Про це інформує theuk.one

Роботодавці зможуть збільшити зарплату своїм працівникам тільки на 1%, що виявиться нижче інфляції і, відповідно, спровокує падіння реальних доходів населення. Інфляція за підсумками поточного року складе близько 2,3% і може продовжити рости.

Експерти з ринку праці підкреслюють, що в ході опитування роботодавців стало відомо про позитивну динаміку розвитку тільки тих компаній, які зайняті в сфері роздрібної та оптової торгівлі. Виробничий сектор вже зараз стикається з великими проблемами через невизначеність майбутнього статусу Великобританії по відношенню до ЄС. Підрив єдиної торгової зони після Brexit може змусити роботодавців скоротити виробництво і звільнити робітників з підприємств.

Раніше Банк Англії в своїй черговій доповіді про перспективи британської економіки повідомляв, що фінансовий сектор поки зберігає стабільність. Незважаючи на численні негативні прогнози експертів, виробництво в країні повільно, але все ж зростає. У цій ситуації реальні доходи населення також будуть збільшуватися, вважає регулятор.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:56
Джессіка Бісманн, яка входить до ультраправої партії "Альтернативи для Німеччини", може поплатитися за старі фотографії на фоні вина з Адольфом Гітлером на етикетці.
16:46
Промислове виробництво у США показало найбільший приріст за вісім останніх років
16:33
Переможницею найпрестижнішої літературної нагороди цього року стала Анна Бернс
12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.