І цигарки не витягнеш: які країни Європи найбільше контролюють спосіб життя громадян

19 Травень, 2017 - 20:30

Організація Epicenter і лондонський Інститут з питань економіки склали рейтинг найбільш вільних країн Європи за способом життя населення, пише 34travel.

Найвільнішою країною виявилася Чехія, а найбільше держава доглядає за своїми громадянами в Фінляндії.

Рейтинг складається на підставі балів, які присуджувалися країнам в залежності від того, наскільки держава регулює використання електронних сигарет, куріння, вживання алкоголю і певних продуктів (деякі країни оподатковують нездорову їжу).
Найвільнішою за цими параметрами стала Чеська Республіка.

Nanny State Index оцінює Чехію як «оазис свободи в ЄС», так як люди можуть тут абсолютно вільно вживати алкоголь, в тому числі і на вулиці (як правило). Правда, незабаром один зі «стовпів» чеської толерантності зникне - мова йде про заборону куріння в закладах громадського харчування з 31 травня.

Топ-10 найбільш вільних країн за способом життя населення виглядає так:


1. Чехія
2. Німеччина
3. Словаччина
4. Люксембург
5. Нідерланди
6. Австрія
7. Румунія
8. Португалія
9. Болгарія
10. Іспанія


Найбільш невільною країною за зазначеними критеріями виявилась Фінляндія. За нею йдуть Великобританія, Ірландія, Угорщина, Швеція, Франція, Латвія, Литва, Польща та Греція.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.