І цигарки не витягнеш: які країни Європи найбільше контролюють спосіб життя громадян

19 Травень, 2017 - 20:30

Організація Epicenter і лондонський Інститут з питань економіки склали рейтинг найбільш вільних країн Європи за способом життя населення, пише 34travel.

Найвільнішою країною виявилася Чехія, а найбільше держава доглядає за своїми громадянами в Фінляндії.

Рейтинг складається на підставі балів, які присуджувалися країнам в залежності від того, наскільки держава регулює використання електронних сигарет, куріння, вживання алкоголю і певних продуктів (деякі країни оподатковують нездорову їжу).
Найвільнішою за цими параметрами стала Чеська Республіка.

Nanny State Index оцінює Чехію як «оазис свободи в ЄС», так як люди можуть тут абсолютно вільно вживати алкоголь, в тому числі і на вулиці (як правило). Правда, незабаром один зі «стовпів» чеської толерантності зникне - мова йде про заборону куріння в закладах громадського харчування з 31 травня.

Топ-10 найбільш вільних країн за способом життя населення виглядає так:


1. Чехія
2. Німеччина
3. Словаччина
4. Люксембург
5. Нідерланди
6. Австрія
7. Румунія
8. Португалія
9. Болгарія
10. Іспанія


Найбільш невільною країною за зазначеними критеріями виявилась Фінляндія. За нею йдуть Великобританія, Ірландія, Угорщина, Швеція, Франція, Латвія, Литва, Польща та Греція.

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.