Житло дають та ще й доплачують: чому українці переїжджають до Ізраїлю

17 Травень, 2017 - 15:37

Минулого тижня літак з українськими іммігрантами приземлився в Ізраїлі. Група іммігрантів складається з 62 сімей. У числі репатріантів 60 дітей і підлітків, 10 іммігрантів у віці старше 70 років, а також 14 кішок і собак. Про це повідомляє immigrant.today

Переліт був організований Міжнародним братством християн і євреїв. Відповідно до планів Братства, нові іммігранти будуть розселені в 26 різних містах по всьому Ізраїлю, в тому числі Бат-Ям, Кацрін, Хайфа, Нетанія, Ейлат і Рішон Ель'Сіоне.

У 2014 році Міжнародне братство християн і євреїв почали незалежний проект зі сприяння імміграції в Ізраїль. З тих пір, іммігранти з 19 країн світу, в тому числі 5 418 осіб з України, приїхали в Ізраїль.

Нові іммігранти отримують фінансову допомогу від Братства на додаток до кошику пільг, які надаються Міністерством алії і абсорбції Ізраїлю. Так, Братство дає по 800 доларів на дорослого іммігранта і 400 доларів на дитину, а також оплачує репатріантам авіапереліт в Ізраїль.

Рабин Іехіель Екштейн, президент Міжнародного братства християн і євреїв, заявив: «Імміграція є двигуном суспільного і економічного розвитку і реалізації сіоністської мрії. Імміграційний проект ще далекий від завершення, і є ще безліч євреїв у всьому світі прагнуть приїхати в Ізраїль ».
 

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.