Післяопераційна палата: український документальний фільм зворушив Голлівуд

17 Травень, 2017 - 08:59
На творців кінострічки так і посипались міжнародні нагороди

Фільм "Recovery Room" ("Післяопераційна палата") виробництва українців діаспори впевнено збирає світові кінонагороди. Зокрема, як повідомляє Світовий Конгрес Українців, режисер стрічки Адріана Лугова отримала Голлівудську міжнародну нагороду для незалежних документальних фільмів у якості найкращої жінки-продюсера.

Також цією нагородою відзначили композитора фільму Романа Лугового за найкраще музичне оформлення фільму та саму кінострічку в якості найкращого повнометражного іноземного фільму.

Також фільм здобув нагороду на кінофестивалі IndieFEST як найкращий повнометражний документальний фільм.

Стрічка розповідає про поїздку канадських пластичних хірургів та медсестер добровольцями до Головного військового клінічного шпиталю в Києві. Метою подорожі була допомога в покращенні життя поранених українських військовослужбовців, жертв вторгнення Російської Федерації на Схід України.

Відео: Адріана Лугова.

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.