Як 12 українок підкорили Рим своєю красою (ФОТО)

16 Травень, 2017 - 19:41

У неділю, 14 травня, українки Риму з нагоди Всесвітнього Дня вишиванки провели мистецький захід в історичній частині італійської столиці, повідомляє голова Оргкомітету "Євромайдан Рим" Олесь Городецький на своїй сторінці в Facebook.

"12 українських красунь в національних строях пройшли імпровізованою ходою від Колізею до площі Іспанії, демонструючи українську культуру меншканцям та гостям вічного міста. Кульмінацією заходу стало дефіле на всесвітньо відомих "іспанських сходах", де зазвичай відбуваються покази мод", - написав Олесь Городецький.

Як зазначається, головною метою акції була популяризація вишиванки та нагадування світові про проблеми, які не полишають нашу державу у зв'язку з агресією на Сході.

На думку Мар'яни Тріль, ініціаторки заходу, голови Конгресу Українців Італії, акція вдалася на славу.

"Українки Риму в такий спосіб не лише приєдналися до святкування світового Дня вишиванки, але й змогли познайомити з українською культурою багатьох італійців. Наші національні традиції надзвичайно багаті – не переставаймо розповідати про них іншим народам!" - зазначила Мар'яна Тріль.

Фото: Олесь Городецький.

Реклама

Читайте також:

тема

Із виразною зовнішністю, ростом 196 сантиметрів і кремезною статурою – Майк Мазуркі був справжньою знахідкою для голлівудських режисерів, пише
У Норвегії дітей з раннього віку привчають до самообмеження і відповідальності за власне життя і здоров’я.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.