Як 12 українок підкорили Рим своєю красою (ФОТО)

16 Травень, 2017 - 19:41

У неділю, 14 травня, українки Риму з нагоди Всесвітнього Дня вишиванки провели мистецький захід в історичній частині італійської столиці, повідомляє голова Оргкомітету "Євромайдан Рим" Олесь Городецький на своїй сторінці в Facebook.

"12 українських красунь в національних строях пройшли імпровізованою ходою від Колізею до площі Іспанії, демонструючи українську культуру меншканцям та гостям вічного міста. Кульмінацією заходу стало дефіле на всесвітньо відомих "іспанських сходах", де зазвичай відбуваються покази мод", - написав Олесь Городецький.

Як зазначається, головною метою акції була популяризація вишиванки та нагадування світові про проблеми, які не полишають нашу державу у зв'язку з агресією на Сході.

На думку Мар'яни Тріль, ініціаторки заходу, голови Конгресу Українців Італії, акція вдалася на славу.

"Українки Риму в такий спосіб не лише приєдналися до святкування світового Дня вишиванки, але й змогли познайомити з українською культурою багатьох італійців. Наші національні традиції надзвичайно багаті – не переставаймо розповідати про них іншим народам!" - зазначила Мар'яна Тріль.

Фото: Олесь Городецький.

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.