Українка підкорила чарівністю міжнародний конкурс краси

17 Травень, 2017 - 19:28

У Сеулі, столиці Південної Кореї, фінішував конкурс краси "Міс Європа". Один з престижних титулів на цьому змаганні здобула українка Ніна Горинюк, повідомляє Дивись.Інфо.

Топ-модель зі Львова увійшла у п’ятірку кращих учасниць конкурсу, була названа віце-міс Європа-2017 та отримала титул четвертої віце-міс Суперталант Світу (за цю корону змагалися 45 дівчат).

Корону "Міс Європа-2017" одягнули красуні із Латвії Діані Кубасовій. Торік фортуна на цьому конкурсі усміхнулася українці Діані Старковій, яка представляла Францію.

Ніна Горинюк  не вперше стає переможницею різноманітних конкурсів краси. 2015 року вона здобула перше місце у соцпроекті "Міс Львів", згодом – Miss Internalional Ukraine-2015. Представляла Ніна Україну й на Miss International у Японії та у Німеччині на конкурсі "Топ-модель".

"Мене переповнюють позитивні емоції! Чергова перемога у конкурсі краси є для мене стимулом не зупинятися на досягнутому, а впевнено йти до нових висот, – розповідає Ніна Горинюк. – Для мене цей титул дався доволі легко. Я виступала впевнено, усміхалася, просто була собою. Вірила у те, що не поїду до дому без стрічки. Моя мрія здійснилася. На "Міс Європа-2017" познайомилася не лише з багатьма красивими і харизматичними учасницями, а й більше дізналася про стиль життя та культуру Південної Кореї. Організатори влаштували нам різноманітні екскурсії визначними місцями країни, були також офіційні зустрічі, акції".

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.