США чи Канада: 18 порівнянь від української іммігрантки

16 Травень, 2017 - 15:33

Українка, яка народилася в США, але прожила в Канаді і пробула її громадянкою  більше половини життя, вирішила розповісти про свої спостереження та відмінності між США та Канадою. Про це пише vancouverok.com

1. Я довго не могла зрозуміти, що робити з молоком в пакетах. Я не знала, що існує спеціальний контейнер і маленький інструмент, щоб розрізати пластик. Я продовжувала шукати бутлі з молоком об'ємом в галон.

2. Коли ви приходите до людей в будинок, вони роззуваються біля дверей і ходять в шкарпетках. І тепер, коли я забуваю, що в штатах це не прийнято, роблю так само.

3. Деякі люди кажуть «eh», а ще «oot і aboot», але це характерно, скоріше, для маленьких міст або деяких частин країни.

4. Більшість американців думають, що існує канадський акцент, але насправді все так само, як в Штатах. Ви можете проїхати 100 кілометрів і почуєте зовсім інший акцент. Люди в Ньюфаундленді, Онтаріо, Британської Колумбії і Альберті звучать по-різному. Але навіть якщо ви поїдете в маленьке містечко, розташоване недалеко від великого міста в будь-якій провінції, то теж почуєте різницю.

5. У Канаді дві державні мови - англійська та французька.

6. З точки зору культури, я помітила, що є деякі речі, які нагадують Штати, але є й ті, які дуже відрізняються, залежно від території. Люди в Торонто нагадують жителів Нью-Йорка або будь-якого іншого міста. Люди в Ванкувері, як мені здається, більше схожі на жителів Каліфорнії, а ось люди в Альберті мають багато спільного з людьми з південних штатів, особливо з людьми з Техасу.

7. Я вважаю, що канадці більш соціально свідомі і уряд має кращі програми для підтримки своїх громадян.

8. B Канаді є система охорони здоров'я, і ​​тому канадці не збанкрутують через пару прийомів в лікарні, на відміну від штатів.

9. Канадська фінансова / банківська система - одна з найсильніших у світі. Коли США були в біді - Канада була в порядку.

10. У Канаді ми не носимо зброю. Рівень злочинності тут нульовий в порівнянні з США. Було скоєно 76 вбивств, і це у величезній столичному мультикультурному місті - Торонто GTA з населенням 5 млн осіб.

11. Я помітила, що канадці толерантно ставляться до того, що всі люди різні. Вони не засуджують за національність, расу, релігію або сексуальну орієнтацію.

12. Подорожі по канадському паспорту за кордон приходять з меншою кількістю неприємностей, так як канадці люблять бувати за кордоном. Я помітила реальну різницю.

13.  У Канаді є провінції і території, а не штати.

14.  Канадці знають про США більше, ніж американці про Канаду.

15. Канадські університети і коледжі вчать за розумними цінами, і майже будь-який канадець, який закінчив старшу школу, може в них вступити. Середня ціна одного року в чотирирічному університеті, включаючи кімнату в гуртожитку, становить близько 15 тисяч, і є хороші державні програми для шкільних кредитів. Десь навчання коштує трохи більше, а десь менше, так як є деякі установи, які спеціалізуються в конкретних областях, таких як інженерна справа, підприємництво, мистецтво і т.п.

16. Декретна відпустка в Канаді становить рік.

17. Коли людей в Канаді звільняють, їх пакети вихідної допомоги значно більше, ніж їх у їхніх американських колег.

18.  У Канаді так само люблять хокей, як в США футбол.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

07:56
В КНР закликають США скасувати ордер на арешт фінансового директора Huawei.
07:22
Ним стала Олександра Хичій.
22:46
Явка на перші позачергові парламентські вибори у Вірменії станом на 20:00 склала 48,63%.
21:27
В Ірані затримали співробітницю Університету Мельбурна, Австралія, за нібито спробу проникнути в іранські установи.
20:41
Потужний шторм в регіоні, який призвів до пошкодження ліній електропередач.
20:37
Президент Франції Еммануель Макрон на початку наступного тижня звернеться до народу у зв'язку із масовими антиурядовими протестами та сутичками.
20:24
Сьогодні тисячі людей з банерами та прапорами вийшли на мітинг у Лондоні на підтримку виходу Великої Британії з Європейського союзу.
19:44
Британець Чарлі Роулі втрачає зір, має проблеми з серцем і переніс кілька інфарктів
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.