4 країни відмовилися визнавати українські медичні дипломи

15 Травень, 2017 - 21:33

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич оголосила, що деякі країни частково або повністю припинили визнання наших медичних дипломів. Зокрема, таке рішення прийняли Сирія, Ліван, Ірак і Палестина, звідки в наші медичні вузи традиційно приїжджає вчитися багато студентів. Про це інформує immigrant.today.

Керівництво цих країн в якості основних причин заборони називають низькі бали їхніх співвітчизників при вступі до українських медичних вузів, а також відсутність в Україні доступу до інтернатури.

Відтепере ані іноземні студенти не зможуть навчатися в Україні на медичних спеціальностях, ані українські студенти не зможуть працювати у цих країнах за дипломами.

За словами міністра, медична освіта в Україні є найбільш рейтинговою серед послуг для іноземних студентів. Так, з більш ніж 64 000 студентів-іноземців близько 40% здобувають освіту саме з медичних спеціальностей. 

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.