4 країни відмовилися визнавати українські медичні дипломи

15 Травень, 2017 - 21:33

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич оголосила, що деякі країни частково або повністю припинили визнання наших медичних дипломів. Зокрема, таке рішення прийняли Сирія, Ліван, Ірак і Палестина, звідки в наші медичні вузи традиційно приїжджає вчитися багато студентів. Про це інформує immigrant.today.

Керівництво цих країн в якості основних причин заборони називають низькі бали їхніх співвітчизників при вступі до українських медичних вузів, а також відсутність в Україні доступу до інтернатури.

Відтепере ані іноземні студенти не зможуть навчатися в Україні на медичних спеціальностях, ані українські студенти не зможуть працювати у цих країнах за дипломами.

За словами міністра, медична освіта в Україні є найбільш рейтинговою серед послуг для іноземних студентів. Так, з більш ніж 64 000 студентів-іноземців близько 40% здобувають освіту саме з медичних спеціальностей. 

Реклама

Читайте також:

тема

Із виразною зовнішністю, ростом 196 сантиметрів і кремезною статурою – Майк Мазуркі був справжньою знахідкою для голлівудських режисерів, пише
У Норвегії дітей з раннього віку привчають до самообмеження і відповідальності за власне життя і здоров’я.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.