97-річний українець з Латвії долучився до флешмобу з нагоди Дня вишиванки

13 Травень, 2017 - 17:52

До Дня вишиванки українці усього світу організували флешмоб #вишиванкаєднає (#vyshyvankaunites), головною метою якого є популяризація вишиванки як символу об'єднання. Нещодавно до акції приєднався 97 річний патріот і громадянин України, поет, перекладач, Кость Оверченко з латвійського міста Єлгава. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє спільнота "Всесвітній день Вишиванки 2017-Рига". 

Чоловік народився у зараз вже неіснуючому місті Новогеоргієвськ, затопленому після спорудження Кремечуцької ГЕС. Кость Оверченко пройшов війну, працював в бібліотеках Латвії, писав вірші, перекладав з латиської казки і поезії.

Дотепер він має кілька вишиванок, подарованих громадою. Та все ж його улюблена – це старенька сорочка, яку йому в 1946 році купив тато Новогеоргієвську. Чоловік береже і 5-томник Шевченка, у 1939 році подарований батьками синові-поету, збережений мамою за часів німецької окупації.

Зараз же чоловік, пронісши любов до України крізь роки, вітає усіх українців із Днем вишиванки. 

 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.