Польща змінює принципи працевлаштування заробітчан

12 Травень, 2017 - 08:50
Зміни торкнуться, зокрема, працівників з України, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії

Більшість представників партій виступають за подальшою роботою над урядовим проектом закону, що окреслює нові принципи працевлаштування іноземців на сезонні і короткотермінові роботи. Після першого читання проект новелізації закону про промоцію працевлаштування та про установи ринку праці, було надіслано на доопрацювання у сеймову комісію, повідомляє Польське радіо.

Новелізація, зокрема, впроваджує новий вид дозволу на сезонну працю, а також, так званий, багатосезонний дозвіл, що видаватиметься на 3 роки. Заступник міністра праці Станіслав Швед додав, що нова форма працевлаштування замінить дуже популярні спрощені процедури, тобто реєстрацію заявок у Повітових управліннях праці з метою взяти на роботу певного іноземця. 


Згідно з проектом, дозвіл на сезонну роботу видаватимуть усім громадянам третіх країн в конкретних секторах економіки: у рільництві, садівництві і туристиці, до 9 місяців календарного року.

Проект ущільнює процедури, пов’язані з виконанням короткотермінової роботи для громадян Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та України. 

Новелізація закону про промоцію працевлаштування та про установи ринку праці впроваджується до польського законодавства згідно з директивою Європейського парламенту 2014 року у справі умов прибуття і перебування громадян третіх країн з метою працевлаштування в характері сезонного працівника.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

18:48
У суботу смертник з саморобною вибухівкою підірвав себе перед виборчою дільницею, що була розташована у одній зі шкіл в північній частині столиці Афганістану Кабула, є загиблі
17:38
Влада Саудівської Аравії вважає, що журналіст Джамаль Хашоггі помер від задушливого захвату ззаду або удушення руками
16:25
Кілька тисяч людей вийшли на масові акції за незалежність Тайваню у столиці острова Тайбеї. Демонстранти вимагали провести референдум, щоб острів міг офіційно проголосити незалежність від Китайської Народної Республіки
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.