Вбивця туристів: у Іспанії відновили найнебезпечнішу стежку у світі

10 Травень, 2017 - 14:58

Найнебезпечніша туристична стежка в світі - Королівська стежка (Камініто-дель-Рей) - з'єднує два водоспаду в Іспанії (Чорро і Гайтанехо), знову відкрилася для туристів 6 травня. Про це повідомляє usa.one

Стежка була закрита для пересування протягом довгих 15 років. Рішення про припинення використання унікального 5-мильного маршруту було прийнято урядом Іспанії в 2001 році, коли протягом всього 2 років там загинули 5 туристів, які, не втримавшись на стежці, впали в прірву (Камініто-дель-Рей - це дерев'яна доріжка шириною в три фути, прикріплений до ущелини сталевий болтів).

Тепер на стежці введені суворі правила безпеки. Всі туристи зобов'язані носити шоломи й іншу амуніція, що забезпечує безпеку. На офіційному сайті туристичної стежки написано, що в новому сезоні відвідувачі зможуть «прогулятися по стежці, яка колись була найнебезпечнішою в світі».
 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.