Якою є позиція нового президента Франції щодо мігрантів

10 Травень, 2017 - 14:16

Макрон переміг Ле Пен. Тепер варто проаналізувати передвиборчу програму нового президента Франції. А він багато хоче – і кількість держслужбовців скоротити, і число поліцейських та вчителів збільшити, і оборонне співробітництво з Європою поглибити, пише tribuna.pl.ua. Утім найбільше його політика стосується саме долі мігрантів. 

Так, акцент на міграційній політиці був ключовим у передвиборчій грі головної конкурентки Макрона за президентський трон – пані Марі Ле Пен. Вона виступила за скорочення міграції від 200 000 до 10 000 чоловік на рік та позбавлення нелегальних мігрантів можливості узаконити своє перебування у Франції.

Макрон вважає, що міграційну політику мусить регулювати такий прийом, як «вхідний відбір». Треба збільшити кількість віз, які видають креативним і освіченим студентам. І головне – володіння французькою мовою стає головним критерієм, коли комісія буде ухвалювати рішення про надання громадянства.

Ще одним визначним елементом у словах політика є  нова амбітна ціль: до 2020 року президент планує зменшити рівень безробіття майже на 8%. При цьому, очікується скорочення 120 тисяч робочих місць державних службовців. З іншого боку – Макрон хоче працевлаштувати 10 тисяч поліцейських, 5 тисяч вчителів та лікарів. З цього напрошується попередній висновок: освіта та безпека – в пріоритеті нового французького керманича. Тож мігранти-професіонали йому у цій справі знадобляться.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.