Український документальний фільм здобув міжнародну нагороду

9 Травень, 2017 - 14:41

Головний приз 13-го фестивалю Crossing Europe Film Festival Linz отримала українська документальна стрічка режисера Віталія Манського "Рідні", повідомляє UAPOST.US.

"Рідні" - це фільм про життя людей із однієї родини, які мають спільну історію, спільне виховання, але на світогляд та самоідентифікацію яких вплинули сучасні події в Україні. Родина, чию історію нам розповідають у фільмі, - це родина самого режисера.

"Перемога такого особистого для мене фільму є чимось надзвичайним. Ніби нагородили не мою стрічку, а все моє життя. Конкурс був дійсно надзвичайно великим, у стрічках-конкурентах піднімалося багато загальноєвропейських проблем, зокрема біженців. Однак перемога картини з такою інтимною інтонацією - велика подія і для мене, і для всієї України", - прокоментував свій тріумф режисер Віталій Манський.

Продюсер стрічки Анна Паленчук зазначила, що ця нагорода наразі є єдиною, яку здобув фільм. Вона підкреслила важливість цієї перемоги на тлі євроінтеграційних процесів в Україні.

 

 

Відео:  435 Films Distribution.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.