Одна з найбагатших країн світу відмовляє майже всім біженцям

5 Травень, 2017 - 20:15

Японія відмовляє більш ніж 99% біженців. Одна з найбагатших країн світу у 2016 році прийняла лише 28 біженців – на одного більше, ніж минулого року, з 8 193 тих, хто подавали заявки на надання притулку. Про це інформує zik.ua

Офіційні представники стверджують, що така низька кількість прийнятих біженців зумовлена тим, що більшість шукачів притулку приїжджають з країн Азії та хочуть потрапити до Японії лише з економічних причин, – інформує видання The Daily Telegraph.

«Кількість заявників з регіонів, що генерують велику кількість біженців, таких як Сирія, Афганістан та Ірак, низька», – прокоментував ситуацію Ясухіро Хішіда, речник Імміграційного бюро.

Прохачі притулку кажуть, що Японія – країна вкрай неприязна до іммігрантів. У ній вимагають спілкуватися японською, проте, ті, хто бажає вивчити її, не знають, як це зробити – не має жодних безкоштовних курсів.

Юристи, що займаються питаннями біженців, стверджують, що система у Японії дуже жорстка. Адвокат Шого Ватанабе допомагає жінці з етнічної групи качинів у Бірмі, яка стверджує, що ризикує бути зґвалтованою солдатами, що воюють проти качинських бойовиків, якщо повернеться додому.

«Для неї ризик зґвалтування кимось з військових є законною підставою бути біженцем», – прокоментував він тяжке становище жінки юрист.

«Проте представники імміграційної служби кажуть, що треба довести, що вона насправді є мішенню військових».

Критики також кажуть, що нинішня політика уряду ігнорує потреби країни, де відбувається скорочення населення, у іммігрантах. Також, Японія має «приймати більше мігрантів, які зробили б суспільство більш відкритим для різних культур і... сприйняття більшої кількості біженців».

За підрахунками, населення Японії скоротитися з 127 млн до 87 млн осіб до 2060 року.

Перше дослідження Міністерства юстиції з дискримінації щодо іноземців, оприлюднене у березні, показало, що 30% іммігрантів отримали на свою адресу дискримінаційні висловлювання.

Один з чотирьох респондентів, які шукали роботу, вважали, що вони не отримують її, тому що не є японцями. 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.