Де та скільки можна заробити в Африці

6 Травень, 2017 - 16:09

Найнижчі зарплати у Південно-Африканській Республіці отримують прибиральники. Мінімальна - близько $200, тоді як в Україні - $120. Про це розповідає gazeta.ua українка Тетяна Герн, яка живе в цій країні 4 роки.

"ПАР - одна з лідерів за розривом між найбіднішими та найбагатшими верствами. Рівень безробіття починається від 25 процентів, але мінімальна зарплата більша за українську. Середній клас у ПАР – це основа процвітання країни. Зарплата спеціаліста коливається від 700 до 1200 доларів. Якщо в сім'ї працюють двоє, цієї зарплати достатньо, щоб узяти будинок чи машину в кредит. До речі, машина в ПАР – не розкіш, а життєва необхідність. Люди проживають в одноповерхових будинках у районах, розтягнутих на десятки кілометрів. Громадський транспорт є лише у центрі великих міст".

Українці найчастіше відкривають власний бізнес або працюють лікарями.

"Загалом тут цінують освіту, багато організацій потребують викладачів, дослідників та спеціалістів, які в Україні досить низько оплачувані, - каже Тетяна Герн. - Проте, більшість компаній, які працюють з державними замовленнями або потребують державних ліцензій, потрапляють під вимоги Black Economic Empowerment. Це передбачає расові квоти на всіх рівнях - від робітника до власника. Має бути мінімум 30 процентів чорношкірих працівників".

Фото: gazeta.ua.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.