На популярному серед туристів курорті штрафують за зведення пісочних замків

5 Травень, 2017 - 14:07

В Магалуфі, одному із найвідоміших курортів Майорки, будуть штрафувати за будування замків із піску, пише 34travel.

Адміністрація іспанського муніципалітету Кальвія склала спискок із 109 порушень, щоб навести порядок на острові Майорка. Окрім зривання квітів, вживання води із фонтанів і виливання брудної води під дерева. у цей список увійшло і будування пісочних замків. За це невинне заняття тут можуть оштрафувати на € 100

Така заборона вже діє в інших містах Іспанії: у Вілья де Аріко ( о. Тенеріфе), у Муро ( о. Майорка) і в Артейхо ( Галіція). Тут за пісочні замки можуть офтрафувати аж на € 1,5 тисячі!

Схожі заборони є і на деяких німецьких пляжах: на островах Фемарн, Зільт і Шлезвіг- Гольштейн. У місті Найштадт можна будувати замки не вищі 20 сантиментрів. А в італійському містечку Ераклеа, неподалік Вінеції, штрафи ха піщані скульптури сягають  € 250. 

Частіше за все така заборона зумовлена тим, що піщані споруди можуть заважати рятівникам і перешкоджати наданню швидкої допомоги. часом і самі відвідувачі пляжів скаржаться, що замки закривають їм вид на море і не дозволяють насолодитися краєвидами. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.