Які категорії мігрантів зможуть жити в Британії після її виходу з ЄС

4 Травень, 2017 - 16:04

Британці «за» видачу робочих віз лікарям після виходу країни із лав ЄС…але не для спеціалістів, які готують каву. Так, британці проголосували проти того, щоб баристам видавати робочу візу. Про це пише svit.uk

При цьому британці бажають, щоб кваліфіковані європейці мали дозвіл працювати в Британії після виходу країни зі складу ЄС – але проти того, щоб видавати робочі візи банкірам та баристам.

8 із 10 опитаних осіб за те, щоб лікарі та медсестри отримували робочі візи. 7 із 10 – за академіків та науковців, 6 із 10 – за спеціалістів у сфері інформаційних технологій. Також підтримку отримали деякі менш кваліфіковані спеціальності.

60% опитаних висловилися за видачу робочих віз тим особам, які догладять за домом, 56% – за сезонних робітників по збору урожаю, 46% «за» та 41% «проти» – будівельники. Найменшу підтримку отримали баристи (33% «за» та 52% «проти»).

При цьому можливий також ріст цін до 45% саме у тих галузях, які використовують іноземну робочу силу. Це стосується таксистів, робітників харчової промисловості та надомних робітників. Також 45% опитаних за підняття цін та зниження таким чином рівня імміграції. І тільки 37% вбачають тут деякі проблему як для бізнесу, так і для споживачів.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

07:58
Вугрі у британській річці Темза стали активнішими через вміст кокаїну у стічних водах.
07:36
Поліцейські графства Дербішир у Великій Британії врятували домашню мишу-піщанку, яка залишилася одна, бо її хазяїн потрапив до в'язниці.
07:12
Президент США Дональд Трамп заявив на своїй сторінці у Twitter, що не бачить необхідності у проведенні медіа-брифінгів у Білому домі, бо американці дістають інформацію про позицію адміністрації і без цього.
00:58
У селищі Намци в Якутії дві 5-річні дівчинки пішли непоміченими з дитячого садка в 45-градусний мороз. Вихователі помітили зникнення дітей тільки тоді, коли за ними прийшли батьки.
23:58
Посольство США в Нігерії попереджає американских громадян про загрозу нападу радикального ісламістського угруповання "Боко харам" і осередку "Ісламської Держави" під час виборів в країні.
23:48
Часткове припинення роботи уряду США (шатдаун) підриває здатність ФБР вести операції проти терористів та іноземних розвідок у світовому масштабі.
23:36
Влада Болгарії планує зупинити продаж громадянства за інвестиції заможних іноземців.
23:24
Уряд Польщі прийняв проект "Мама 4 плюс", який передбачає, що мами, які народили і виховали принаймні чотирьох дітей, матимуть право на мінімальну пенсію.
22:36
Президент Росії Володимир Путін та прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе у вівторок, 22 січня, обговорили в Москві переспективи укадення мирного договору між країнами, проте не досягли в цьому питанні прориву.
22:12
У Росії з'явилася у продажу настільна гра для дітей "Наші в Солсбері" від популярного виробника "Ігроленд".
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.