У Польщі суттєво подорожчали продукти харчування

22 Квітень, 2017 - 10:14

Ціни на продукти харчування в Польщі стають дедалі вищими. Ще у січні 2017 року за продуктовий кошик з 50 основних товарів в дисконтних магазинах доводилося платити на 10 злотих менше, ніж зараз. Наразі ж ціни знаходяться на рівні 260 злотих. Найбільшого здорожчання від січня у всіх супермаркетах зазнали такі продукти, як помідори та перець. Про це повідомляє fakt.pl

Ще у березні у звичайному дисконтному супермаркеті закупівля 50 основних продуктів обходилася у 259.10 злотих. Різниця у цінах у порівнянні з січнем 2017 року становить колосальну різницю – 9 злотих. Ціни також значно підвищилися в порівнянні з березнем 2016 року. Тоді доводилося платити на близько 7 злотих менше. 

Такий ріст цін на продукти з початку року є досить суттєвим. У деяких супермаркетах різниця між березнем минулого року та січнем цього року складає від 12 до 18 злотих.

Розвиток польської економіки обумовлює збільшення купівельної спроможності населення. Проте провідні гравці на ринку хочуть не лише примножити свої прибутки через підняття цін, але і зекономити на працівниках.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.