У столиці Таїланду заборонили вуличну їжу

21 Квітень, 2017 - 19:20

Влада Бангкоку постановила прибрати з усіх вулиць міста прилавки з їжею. Таке рішення прийнято для забезпечення «порядку і гігієни», пише Meduza.io.

На центральних вулицях міста заборона вже вступила в силу. В інших районах Бангкоку прилавки з вуличною їжею повинні зникнути до кінця 2017 року.

За заявою влади, в Бангкоку ведуться роботи над тим, щоб прибрати вуличну їжу в усіх без виключення 50 районах і повернути тротуари пішоходам.

Правда, представники влади одного з районів Бангкоку повідомили The Guardian, що ця заборона не торкнеться візків, з яких продають їжу. Він поширюється тільки на стаціонарні прилавки. Крім того, торговці їжею залишаться, якщо зможуть домовитися з домовласниками і розміститися в нижній частині будівель так, щоб прилавки не перегороджували тротуар.

Цікаво, що в 2016 році телеканал CNN визнав Бангкок містом з найкращою вуличною їжею у світі. Прилавки з вуличною їжею є тут одними із основних туристичних визначних пам'яток. А ще вони користуються величезною популярністю серед місцевих жителів, особливо з невисоким доходом.

Реклама

Читайте також:

тема

Уряд Молдови був серед тих, хто висловив невдоволення новим українським законом про освіту.
Чи подобається вам мандрувати автомобілем? Якщо так - сідайте чимшвидше за кермо й вирушайте у подорож Німеччиною!

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.