Найбільші торгові мережі Польщі оголосили про страйк

20 Квітень, 2017 - 13:20

2 травня в Польщі відбудеться протест проти незадовільних умов праці. До так званого «італійського страйку» планують долучитися працівники декількох відомих торгівельних мереж, зокрема і тих, які популярні серед українських покупців. Про це повідомив один із представників незалежної профспілки «Солідарність» Альфред Буяра, передає vsetutpl.

Протест має на меті розпочати відкритий діалог між працівниками, яких не задовільняє рівень заробітної плати і умови роботи, та їх роботодавцями. Як аргументують організатори акції протесту, зараз сфера торгівлі в Польщі переживає серйозну нестачу кадрів, через що працівники змушені виконувати занадто багато обов’язків. Аби показати роботодавцям, наскільки великий об’єм роботи повинен бути виконаний впродовж дня, робітники вирішили працювати 2 травня із суворим дотриманням службових інструкцій. Це, в свою чергу, стане причиною різкого зниження темпу роботи та навіть повного її припинення.

Страйкувати планують працівники декількох загальнопольських торгівельних мереж. Назви цих мереж спеціально замовчуються, аби керівництво не дізналось про плани працівників і не почало здійснювати на них тиск. Водночас відомо, що до акції долучаться працівники Бедронки.

Керівництво цієї мережі супермаркетів вже відреагувало на інформацію про страйк, заявивши, що фірма підтримує сталий та відкритий діалог з профспілками, а також постійно піднімає рівень зарплати.

Зокрема, впродовж останнього року фірма Jeronimo Martins Polska, до якої належить мережа супермаркетів Бедронка, вже тричі підвищувала зарплату робітникам: ще у квітні та жовтні 2016 року, а також зовсім недавно – на початку квітня 2017 року. Останнє підвищення стосувалось щонайменше 80% працівників Бедронки.

Якщо страйк, запланований на 2 травня, таки відбудеться, і працівники блокуватимуть роботу супермаркетів, шопінг в Польщі краще перенести на іншу дату. При цьому пам'ятайте, що 1 та 3 травня є офіційними вихідними в Польщі, а тому в ці дні всі супермаркети та торгові центри будуть зачинені.  

Реклама

Читайте також:

тема

Останнім часом у всьому світі все частіше говорять про проблему неконтрольованої міграції.
Якщо єдине, що відділяє тебе від американської мрії – відсутність візи, то скоро відмовок не залишиться.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.