Уряд Австралії затвердив нові правила в'їзду для мігрантів

21 Квітень, 2017 - 15:07

18 квітня 2017 р Прем'єр-міністр Австралії Малкольм Тернбулл оголосив про скасування робочої Візи-457, яка є основною візовою програмою для іноземних кваліфікованих працівників, пише Immigrant.today.

Тернбулл заявив, що відтепер австралійці отримують пріоритет для отримання роботи перед іноземцями.

"Ми - нація іммігрантів, і завжди будемо нею залишатися. Але перевага при пропозиції роботи повинна надаватися австралійцям», - підкреслив Тернбулл.

Віза-457 буде замінена на нову тимчасову (на 2 і 4 роки) візу TSS. Нова віза спеціально призначена для набору найкращих і найбільш яскравих талантів з усього світу в національних інтересах Австралії. Прем'єр-міністр сказав, що нова віза буде більш націлена на ліквідацію реальної нестачі кваліфікованих кадрів. Вона буде включати в себе нові вимоги: попередній досвід роботи не менше 2-х років, перевірку на відсутність судимості, більш високий рівень володіння англійською мовою, тестування на ринку праці та ін.

Даттон сказав, що поточна програма Візи-457 дозволяла іноземним працівникам подати заяву на постійне місце проживання і стати громадянином Австралії (що і було важливою частиною її використання). Нова дворічна віза, за словами Даттона, не даватиме права на постійне місце проживання.

Тернбулл оголосив, що 17 квітня 2017 року уряд Австралії скоротив на 216 пунктів список професій, що дають право іноземцям на отримання візи в якості кваліфікованої робочої сили.

Список можна переглянути тут.

За словами Тернбулла, уряд створить «новий навчальний фонд» для австралійців, щоб заповнити прогалини в навичках.

«Наші реформи матимуть простий фокус: австралійські робочі місця і австралійські цінності», - додав прем'єр-міністр.

У даний час в Австралії за програмою Візи-457 перебувають 95 758 осіб. Найбільша частка іноземних робітників - вихідці з Індії (24,6%), Сполученого Королівства (19,5%) і Китаю (5,8%). У минулому фінансовому році найбільшу кількість Віз-457 було отримано кухарями.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.