Український школяр вступив до одного із найпрестижніших коледжів США

18 Квітень, 2017 - 20:22

Для українських школярів з небагатих родин, якими б екстраординарними здібностями вони не володіли, мрія про навчання в Гарварді залишається мрією. Але Георгій з Києва зумів її здійснити, і поїде вчитися в один з найпрестижніших вузів у світі. Всі витрати на навчання, а це загалом $300 000 на чотири роки, покриє грант, який вуз надає талановитим студентам.

Про це повідомляє Ukraine Global Scholars, некомерційна організація, яка допомагає обдарованим українським школярам вступати в найкращі вузи США.

Історія Георгія показова саме тим, що він одночасно вступив до шести престижних університетів США і тепер може вибрати, де буде вчитися.

Також стипендії в престижні американські коледжі отримали ще дві школярки з Києва і Тернополя. Дівчата отримають по $260 000 на навчання в Америці. Ще два кандидати поки очікують на рішення про прийом.

"Хлопці зі звичайних сімей, але сплять по 5 годин на день - грають на музичних інструментах, будують стартапи, перемагають на всеукраїнських олімпіадах. Такі великі успіхи в такому юному віці - результат виключно важкої багаторічної праці хлопців, батьків, викладачів", - кажуть в Ukraine Global Scholars.

Ukraine Global Scholars (заснована у 2015 році) надає консультаційну та менторську допомогу дітям, які хочуть здобувати вищу освіту в США, але не можуть собі цього дозволити. Вчитися в Штатах дорого і для самих американців, проте у вузах існують грантові програми, в рамках яких найкращим абітурієнтам пропонують стипендії, що покривають витрати на навчання частково або повністю.

Запустили Ukraine Global Scholars випускники Гарварду, Пенсільванського університету, Єля, MIT та інших. Всі вони родом з України і хочуть допомогти своїм співвітчизникам досягти успіху і виростити покоління молодих українських лідерів. Працюють з учнями 8-11 класів, допомагають з процесом подачі заявки, підготовкою до іспитів, а найкращим оплачують заявки і здачу іспитів (у США це платно). Фінансується діяльність UGS за рахунок пожертвувань від партнерів програми.

Відбір до програми дуже строгий: у рік Ukraine Global Scholars набирає не більше 20 школярів. Претендувати може будь-який юний українець. Набір в підготовчу групу 2017 ще відкритий.

У 2017 році в найкращі американські приватні школи та коледжі США потрапили 13 учнів Ukraine Global Scholars. За даними організації, в сумі хлопці отримали близько $3 млн у грантах. Крім Георгія, Наталії та Соломії, гранти на навчання в США отримали ще 10 студентів.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

22:12
Іспанський суд присудив колишнім членам каталонського уряду повернути понад 10 мільйонів євро державних коштів, витрачених на опитування про незалежність Каталонії в 2014 році.
21:58
В Ізраїлі за останні два дні в результаті масованого ракетного обстрілу з сектору Гази постраждали щонайменше 108 осіб.
21:36
Перші члени каравану мігрантів, що місяць тому вирушив з Гондурасу в північному напрямку, досягли кордону США.
17:35
Вартість "чорного золота" впала до семимісячного мінімуму.
17:05
Учора у віці 95 років не стало людини, яка створила дивовижний світ супергероїв\
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.