Як українські митці підкорювали країну розкоші та багатства (ФОТО)

18 Квітень, 2017 - 17:44

У Дубаї завершилася виставка World Art Dubai, де були вперше представлені українські художники. У ній взяли участь Леся Чікарюк, Олена Онуфрів, Володимир Цісарик, Олександр Васильєв та Світлана Бiловол. Художники мали змогу показати себе світу, почерпнути натхнення, а також залишити свої роботи в колекціях міжнародних цінителів мистецтва. Про це СВІТUA повідомила Анастасія Бобришева, активіст спільноти "Культурна дипломатія в ОАЕ".

Цього року World Art Dubai пройшла втретє. Протягом кількох днів свої роботи на виставці представляли художники та арт-групи з п’яти континентів та більше ніж 150 міжнародних художніх галерей, що презентували сучасні напрямки і течії в сучасному мистецтві з усього світу.

Дорослі мали унікальну можливість відвідати майстер класи із живопису, а для учнів Української школи в ОАЕ пройшли спеціальні тематичні уроки. 

 

Фото: FromUA

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.