Як українські митці підкорювали країну розкоші та багатства (ФОТО)

18 Квітень, 2017 - 17:44

У Дубаї завершилася виставка World Art Dubai, де були вперше представлені українські художники. У ній взяли участь Леся Чікарюк, Олена Онуфрів, Володимир Цісарик, Олександр Васильєв та Світлана Бiловол. Художники мали змогу показати себе світу, почерпнути натхнення, а також залишити свої роботи в колекціях міжнародних цінителів мистецтва. Про це СВІТUA повідомила Анастасія Бобришева, активіст спільноти "Культурна дипломатія в ОАЕ".

Цього року World Art Dubai пройшла втретє. Протягом кількох днів свої роботи на виставці представляли художники та арт-групи з п’яти континентів та більше ніж 150 міжнародних художніх галерей, що презентували сучасні напрямки і течії в сучасному мистецтві з усього світу.

Дорослі мали унікальну можливість відвідати майстер класи із живопису, а для учнів Української школи в ОАЕ пройшли спеціальні тематичні уроки. 

 

Фото: FromUA

Читайте також:

тема

Кожному, хто приїздить до нового міста, спершу доводиться думати про пошук житла.
PISA (The Programme for International Student Assessment) – це міжнародна програма оцінки якості системи освіти, суть якої полягає в опитуванні 15-річних учнів про отримані у шко

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.