Ви дуже-дуже хворі: чому лікарям у Німеччині вигідні пацієнти з важкими недугами

18 Квітень, 2017 - 16:42

Німецькі лікарняні каси зацікавлені в тому, щоб серед їх клієнтів було якомога більше пацієнтів, які страждають важкими захворюваннями. Про це пише germania.one.

Це дозволяє касам отримувати додаткові кошти з фонду розвитку охорони здоров'я в рамках структурної компенсації ризиків. Незважаючи на прийнятий в середині березня закон про забезпечення медичними препаратами та допоміжними засобами лікування, одне із завдань якого полягає в протидії такій практиці, більшість лікарняних кас продовжують платити лікарям за діагностування максимальної кількості важких хронічних захворювань.

До недавнього часу за кожен поставлений діагноз хронічного захворювання лікарняні каси доплачували лікарям по кілька євро. Цифри і умови обумовлювалися в так званих договорах обслуговування. Після того, як дані договору були заборонені, лікарняні каси перейшли на інший вид договорів - договори про забезпечення сімейних лікарів, - в рамках яких лікарняні каси продовжують виплачувати лікарям гонорари за діагностику захворювань, які передбачають додаткове фінансування лікарняних кас з фонду охорони здоров'я.

Зокрема, подібний договір був укладений між лікарняною касою Techniker Krankenkasse і Об'єднанням сімейних лікарів Баварії. Згідно з умовами договору сімейний лікар щокварталу отримує за кожен поставлений діагноз хронічного захворювання € 16,50 додатково.

Реклама

Читайте також:

тема

Останнім часом у всьому світі все частіше говорять про проблему неконтрольованої міграції.
Якщо єдине, що відділяє тебе від американської мрії – відсутність візи, то скоро відмовок не залишиться.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.