Мешканці якої країни платять найвищі податки: дослідження

18 Квітень, 2017 - 15:37

За рівнем податкового навантаження Бельгія вийшла на перше місце серед 35 країн промислово розвинених країн світу. 

Згідно з даними міжнародної Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), в минулому році середньостатистичний самотній бездітний службовець Бельгії перерахував до скарбниці держави у вигляді податків в середньому 54% доходів, у той час, як середній рівень податкового навантаження в інших найбільш розвинених промислових країнах світу склав 36%.

Поступившись Бельгії, на друге місце в світі за рівнем податкових відрахувань вийшла Німеччина (49,4%), а на третьому місці опинилася Угорщина (48,2%). Найменше податків платять платники податків в Чилі - 7%. З європейських країн найнижчий рівень податкового навантаження зберігається в Швейцарії - 21,8%.

Серед соціальних платежів лідирує Німеччина. Слід зазначити, що практично всі категорії німецьких платників податків, незалежно від сімейного стану та кількості дітей, відраховують до бюджету більше податків, ніж платники податків інших країн. Їх рівень соціальних платежів дорівнює 17,3%. При цьому платники податків в Швеції відраховують до соціальних фондів тільки 5,3% доходів.

Рівень податкового навантаження:

Фото: oecd.org. 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.