Мешканці якої країни платять найвищі податки: дослідження

18 Квітень, 2017 - 15:37

За рівнем податкового навантаження Бельгія вийшла на перше місце серед 35 країн промислово розвинених країн світу. 

Згідно з даними міжнародної Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), в минулому році середньостатистичний самотній бездітний службовець Бельгії перерахував до скарбниці держави у вигляді податків в середньому 54% доходів, у той час, як середній рівень податкового навантаження в інших найбільш розвинених промислових країнах світу склав 36%.

Поступившись Бельгії, на друге місце в світі за рівнем податкових відрахувань вийшла Німеччина (49,4%), а на третьому місці опинилася Угорщина (48,2%). Найменше податків платять платники податків в Чилі - 7%. З європейських країн найнижчий рівень податкового навантаження зберігається в Швейцарії - 21,8%.

Серед соціальних платежів лідирує Німеччина. Слід зазначити, що практично всі категорії німецьких платників податків, незалежно від сімейного стану та кількості дітей, відраховують до бюджету більше податків, ніж платники податків інших країн. Їх рівень соціальних платежів дорівнює 17,3%. При цьому платники податків в Швеції відраховують до соціальних фондів тільки 5,3% доходів.

Рівень податкового навантаження:

Фото: oecd.org. 

Читайте також:

тема

Кожному, хто приїздить до нового міста, спершу доводиться думати про пошук житла.
PISA (The Programme for International Student Assessment) – це міжнародна програма оцінки якості системи освіти, суть якої полягає в опитуванні 15-річних учнів про отримані у шко

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.