Мешканці якої країни платять найвищі податки: дослідження

18 Квітень, 2017 - 15:37

За рівнем податкового навантаження Бельгія вийшла на перше місце серед 35 країн промислово розвинених країн світу. 

Згідно з даними міжнародної Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), в минулому році середньостатистичний самотній бездітний службовець Бельгії перерахував до скарбниці держави у вигляді податків в середньому 54% доходів, у той час, як середній рівень податкового навантаження в інших найбільш розвинених промислових країнах світу склав 36%.

Поступившись Бельгії, на друге місце в світі за рівнем податкових відрахувань вийшла Німеччина (49,4%), а на третьому місці опинилася Угорщина (48,2%). Найменше податків платять платники податків в Чилі - 7%. З європейських країн найнижчий рівень податкового навантаження зберігається в Швейцарії - 21,8%.

Серед соціальних платежів лідирує Німеччина. Слід зазначити, що практично всі категорії німецьких платників податків, незалежно від сімейного стану та кількості дітей, відраховують до бюджету більше податків, ніж платники податків інших країн. Їх рівень соціальних платежів дорівнює 17,3%. При цьому платники податків в Швеції відраховують до соціальних фондів тільки 5,3% доходів.

Рівень податкового навантаження:

Фото: oecd.org. 

Реклама

Читайте також:

тема

Останнім часом у всьому світі все частіше говорять про проблему неконтрольованої міграції.
Якщо єдине, що відділяє тебе від американської мрії – відсутність візи, то скоро відмовок не залишиться.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.