Мігранти в Канаді масово відмовляються від громадянства

30 Березень, 2017 - 12:12

Тисячі постійних жителів відмовляються від можливості повноцінно іммігрувати в Канаду і стати громадянином з різних причин, починаючи від нелюбові до холоду і закінчуючи бажанням уникнути канадських податків. Про це пише nashvancouver.com.

За останні два роки близько 21 000 чоловік з картою постійного резидента (Permanent Resident Card), які отримали можливість стати громадянами Канади, не захотіли цього робити. Найбільша кількість "відмов" від громадян Китаю, Індії і Південної Кореї.

"Людям, які відмовляються від статусу постійного жителя, вже не потрібно доводити, що вони проводять багато часу в Канаді, коли вони перетинають кордон або прилітають в аеропорт," - розповідає імміграційний юрист з Ванкувера.

Ці люди не відмовляються від паспорта своєї батьківщини, багато хто продовжує працювати або вести бізнес там. І вони не зобов'язані декларувати свої закордонні активи в канадському Агентстві по доходах.

"Кількість відмов зростає і, ймовірно, залишиться високими", - показує внутрішній звіт з імміграційного офісу Канади в Шанхаї (місто, який є найбільшим джерелом іммігрантів, які виїжджають в провінцію Британська Колумбія).

"Багато людей через п'ять років після прибуття в Канаду не відновлюють свої карти, так як вони працюють в Китаї і не відповідають вимогам осілості", - йдеться у внутрішньому звіті, опублікованому в ванкуверському Lexbase.

"Їх діти часто залишаються в Канаді, щоб закінчити школу і почати свою кар'єру."

За даними трьох імміграційних адвокатів Ванкувера, багато людей, які відмовляються від карти постійного резидента, продовжують повертатися в такі міста, як Ванкувер і Торонто, щоб побачити свою сім'ю вже як тимчасові відвідувачі. Зараз серед них все більшої популярності набирають 10-річні візи.

Велика кількість таких «відмовників» - це чоловіки, які працюють в офшорі, поки їхні дружини і діти шкільного віку залишаються в Канаді, як правило, у великих міських центрах і у власному житлі. Стрімке зростання відмов почалося в 2015 році після того, як тодішній міністр імміграції Кріс Олександр змінив правила, і стало простіше добровільно вийти з імміграційного процесу.

За два роки Міністерство громадянства та імміграції Канади вказує такі цифри серед "відмовників": 5407 відмов у громадян Китаю, 2431 у громадян Індії, 1 681 у південнокорейців, 1416 у британців і 1129 у тайванців.

"Відмовившись від статусу постійного резидента вони можуть уникнути сплати канадських податків", - розповідає імміграційний адвокат з Британської Колумбії Сем Хайман. "У них є 10-річні візи, а значить, вони можуть відвідувати Канаду, коли захочуть. Навіщо їм щось ще? "

За словами Хаймана, ще одна причина відмовитися від канадського імміграційного процесу полягає в тому, що годувальникам сімей не доведеться віддавати свої паспорти на батьківщині, наприклад, в Китаї і Південній Кореї.

Китай і Індія не дозволяють своїм громадянам мати два паспорти, а Південна Корея дозволяє лише в рідкісних випадках.

У більшості випадків тільки дружина і діти, які фізично знаходяться в Канаді протягом п'яти років, в кінцевому підсумку стають громадянами Канади.

У деяких випадках, поки годувальник платить податки в іншому місці, члени його сім'ї, які залишилися в Ванкувері, Торонто або Монреалі "формально" знаходяться за межею бідності.

Тим часом, годувальники просто приїжджають до Канади на дві або три тижні кілька разів на рік - в гості і на свята.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.