Білорусь прийняла рішення щодо в'їзду українців до країни

26 Березень, 2017 - 18:07

У держприкордонкомітеті Білорусі повідомили, що українці зможуть в'їжджати до країни за внутрішнім паспортом і після 1 квітня. Про це пише gordonua.com

Перехід на використання тільки закордонних паспортів під час поїздок громадян України до Білорусі поки що лише у планах, повідомляють у держприкордонкомітеті Білорусі.

У відомстві зазначили, що перехід на використання тільки закордонних паспортів під час поїздок громадян України до Білорусі поки що лише у планах. У держприкордонкомітеті не уточнили, коли саме ця домовленість набуде чинності.

4 квітня 2016 року в Міністерстві закордонних справ України повідомили, що Білорусь посилить українцям правила в'їзду через недостатній ступінь захисту українських внутрішніх паспортів. Зазначили, що українці в'їжджатимуть до Білорусі із закордонними паспортами в міжнародних пунктах пропуску залізничного та автомобільного транспорту з 1 квітня 2017 року, а в місцевих пунктах пропуску через держкордон – із 1 січня 2018 року.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.