Українці Чикаго нагородили декламаторів Кобзаря

20 Березень, 2017 - 11:12

На початку березня українська громадська організація “Помаранчева Хвиля” з міста Чикаго оголосила конкурс поміж дітей та юнацтва на краще читання поезії Тарас Григоровича Шевченка, пише UA Post.

 Були також оголошені грошові призи п'ятірці переможців, спонсором яких виступила українська кредитна спілка "Самопоміч" (м.Чикаго).

Обмежень географічних не встановлювали, тому бажаючі відгукнулися як з діаспори, так і з різних українських міст. Умови участі прості: записати відео декламації вірша Тараса Шевченка, лайкнути сторінку організації і виставити його з хештегом #kobzarwave на своїй сторінці в Фейсбуці. Відео приймалися до 12 березня включно.
 П'ятеро переможців були вибрані голосами незалежного жюрі впродовж наступного тижня після завершення конкурсу.
До цієї п'ятірки увійшли:
Ліля Яремчук
Настуня Луцюк
Анастаcія Олійник
Аліна Смірнова
Вікторія Федчишина
На кожного переможця чекає нагорода у розмірі $100.
Організатори висловили подяку усім учасникам конкурсу. Окремо відзначили  важливість того, що молоде покоління українці по цілому  світі, знає твори Т.Г.Шевченка. За словами Слена ради організації мета конкурсу #KobzarWave - популяризувати поезію Кобзаря серед молоді.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.