Увага! Нововведення у пункті пропуску “Рава-Руська”

20 Березень, 2017 - 09:17

З 16 березня на пункті пропуску “Рава-Руська” поширено експеримент з розмежування смуг руху для подорожуючих, пише Урядовий портал.

Так, ще минулого року Державна прикордонна служба України ініціювала заходи щодо покращення якості пропускних операцій та розвантаження руху на державному кордоні. Зараз прикордонники продовжують реалізовувати ці нововведення разом із іншими взаємодіючими органами. «Зокрема, за ініціативи Адміністрації Держприкордонслужби у взаємодії з Львівською ОДА на кордоні з Польщею поширюються позитивні новації з розмежування смуг руху транспортних засобів перед пунктами пропуску шляхом відокремлення від загального потоку легкових автомобілів української реєстрації та реєстрації країн ЄС, якими керують іноземні громадяни», – заначено у повідомленні.

Таким чином з 12:00 16 березня прикордонники спільно з Нацполіцією та ДФС організовують роботу за новою схемою перед пунктом пропуску «Рава-Руська». «Для скеровування автомобілів та проведення роз’яснювальної роботи в місці розділення смуг руху прикордонники та представники поліції організували спільне чергування. А відповідні напрямки руху були позначені дорожніми знаками та необхідним дорожнім обладнанням. Було встановлено близько 270 парапетів протяжністю 100 метрів», – наголошують у заяві.

Найважливіше, що ці новації дозволять прискорити перетинання кордону громадянами України, які слідують з інших регіонів країни, або прямують з туристичною чи діловою метою поїздки та відокремити потік іноземних авто під керуванням громадян України (мешканців прикордоння), які здійснюють регулярні поїздки в рамках місцевого прикордонного руху. Далі урядовці планують розширити експеримент і впровадити його перед пунктом пропуску «Ягодин» у Волинській області, що на кордоні з Польщею.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року вперше цю схему успішно відпрацювали перед пунктом пропуску «Краківець». У результаті таких нововведень значно скоротився час очікування в чергах – в середньому з 3,5 годин до 1 години.

Реклама

Читайте також:

тема

Існує три головних шляхи, аби стати громадянином Великої Британії: за народженням, шляхом реєстрації або шляхом натуралізації, повідомляє СВІТU
Із виразною зовнішністю, ростом 196 сантиметрів і кремезною статурою – Майк Мазуркі був справжньою знахідкою для голлівудських режисерів, пише

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.