Шведські політики вважають іммігрантів благом для країни

18 Березень, 2017 - 21:30

Джиммі Акессон і Маттіас Карлссон з партії «Шведські демократи» не позиціонують Швецію як країну з особливо високим рівнем насильницьких злочинів, що, за їх твердженням, може бути пов'язане з кількістю іммігрантів.

Про це пише ruseuro.eu.

Як і у всіх країнах, в Швеції є проблеми з насильницькими злочинами. Уряд вживає заходів для боротьби з ними та їх причинами. Ризик стати жертвою смертоносного насильства в Швеції за міжнародними стандартами дуже незначній кількості і в цілому за останні 20 років зменшився, незважаючи на високий рівень імміграції.

Твердження про те, що Швеція вітає терористів «з розпростертими обіймами», абсолютно невірне. Навпаки, Швеція посилила своє антитерористичне законодавство. 

З 2011 року Швеція надала захист 143 000 сирійським чоловікам, жінкам і дітям. Ми пишаємося цим, тому що багато хто з цих людей міг би загинути в Хомсі або Алеппо. Тепер ці люди можуть добре жити в Швеції. Число робочих місць збільшилося з 2014 року більш ніж на 150 000. Безробіття впало, зростання було високим, а наші державні фінанси були надійними.

Члени мусульманських релігійних громад складають приблизно 1,5% населення Швеції. Покласти провину за кожну проблему з цією малою меншістю - абсурдно і небезпечно. Не можна допустити, щоб необгрунтовані звинувачення на адресу етнічних і релігійних меншин домінували в політичній розмові.

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.