Шведські політики вважають іммігрантів благом для країни

18 Березень, 2017 - 21:30

Джиммі Акессон і Маттіас Карлссон з партії «Шведські демократи» не позиціонують Швецію як країну з особливо високим рівнем насильницьких злочинів, що, за їх твердженням, може бути пов'язане з кількістю іммігрантів.

Про це пише ruseuro.eu.

Як і у всіх країнах, в Швеції є проблеми з насильницькими злочинами. Уряд вживає заходів для боротьби з ними та їх причинами. Ризик стати жертвою смертоносного насильства в Швеції за міжнародними стандартами дуже незначній кількості і в цілому за останні 20 років зменшився, незважаючи на високий рівень імміграції.

Твердження про те, що Швеція вітає терористів «з розпростертими обіймами», абсолютно невірне. Навпаки, Швеція посилила своє антитерористичне законодавство. 

З 2011 року Швеція надала захист 143 000 сирійським чоловікам, жінкам і дітям. Ми пишаємося цим, тому що багато хто з цих людей міг би загинути в Хомсі або Алеппо. Тепер ці люди можуть добре жити в Швеції. Число робочих місць збільшилося з 2014 року більш ніж на 150 000. Безробіття впало, зростання було високим, а наші державні фінанси були надійними.

Члени мусульманських релігійних громад складають приблизно 1,5% населення Швеції. Покласти провину за кожну проблему з цією малою меншістю - абсурдно і небезпечно. Не можна допустити, щоб необгрунтовані звинувачення на адресу етнічних і релігійних меншин домінували в політичній розмові.

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.