В Австралії влаштують шевченківські дні

16 Березень, 2017 - 21:03

26 березня у Канберрі відбудеться свято, присвячене вшануванню пам'яті українського поета, письменника та художника Тараса Шевченка.

Про це повідомляють Новини діаспори з посиланням на facebook-сторінку Ukrainian Council of NSW.

"Українська громада Канберри та Посольство України в Австралії щиро запрошують усіх охочих відвідати Шевченківське свято в столиці. Професійна концертна програма за участю колективу Братської Рідної Школи ім Св Андрія із Сіднея", - йдеться в анонсі події.

До участі у заході будуть долучені також учні новоствореної української школи ім. Лесі Українки (при парафії УПЦ ім.Св.Миколая). З вітальним словом виступить Посол України в Австралії Микола Кулініч.

Як зазначають організатори, свято відбудеться о 13.30 (після Св. Літургії - об 11.00) у залі церкви Св. Володимира за адресою: 82 Archibald St., Lyneham ACT 2602.

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.