Українець створює 3D-шедевр під небом Дубая

23 Лютий, 2017 - 10:46

22 лютого, розпочався унікальний фестиваль мистецтв Dubai Canvas 2017, організатором якого є Brand Dubai. Під час фестивалю найталановитіші митці жанру 3D-картин покажуть свою майстерність.

Про це СВІТUA повідомили в Українській культурній дипломатії в ОАЕ.

На цей раз 3D-художники продемонструють своє мистецтво в торговому центрі City Walk. П’ятірка переможців буде обрана під час фестивалю з 1-7 березня. Всі охочі мають нагоду відвідати цю дивовижну виставку просто неба у бадь-який час.

Представляти Україну на Dubai Canvas 2017 буде активіст вуличного мистецтва Dima Fatum, який вже розпочав створювати свій шедевр під небом Дубая.

Талановитий українець створить надзвичайно миролюбну картину – на полотні будуть зображені національні іграшки різних країн світу, що разом утворюють знак миру.

Практика Дмитра в вуличному мистецтві не поступається його інституційній діяльності. Згодом, його роботи в міському просторі "легалізувалися" і перейшли на територію муралізму і муніципального естетичного бачення.

Його роботи характеризуються унікальними експериментами з різними художніми стилями і жанрами. Переважно це: сюрреалізм, "подвійні" зображення і авторська каліграфічна техніка. Крім того, він є пропагандистом пост-графіті і абстрактних стилів графіті.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.