Дозвіл на роботу в США: нові зміни, які стосуються і українців

15 Лютий, 2017 - 15:37

Починаючи з січня 2017 року, деякі категорії іммігрантів можуть автоматично продовжити свої дозволу на роботу в США (EAD карти), повідомляє Immigrant.today/

Employment Authorization Document (EAD карта, форма I-765) є документом, що видається Департаментом у справах громадянства та імміграції США (USCIS), і являє собою тимчасовий дозвіл на роботу для іноземців.

EAD випускається у вигляді стандартної кредитної картки розміру пластикової карти, яка містить основну інформацію про іноземця: ім'я, дату народження, стать, категорію іммігранта, країну походження, фото, реєстраційний номер іноземця ("A-номер") і термін дії.

Починаючи з січня 2017 року, USCIS автоматично подовжує деякі EAD карти на термін до 180 днів для заявників, які правильно подали для продовження терміну дії своїх EAD карт, перш, ніж термін дії їхніх нинішніх EAD закінчився.

В іншому випадку володар EAD карти повинен підпадати під певну категорію іноземців

Автоматичне продовження дозволу на роботу відноситься як до форми I-765 заявників, які все ще чекають продовження EAD карт, поданих до 17 січня 2017 року, а також і до форми I-765 заявок, поданих 17-го січня 2017 року та після цієї дати . За заявою USCIS, автоматичне продовження дозволу на роботу робиться для того, щоб допомогти не допустити пропуску в роботі заявника через оформлення документів на дозвіл працювати.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.