У Римі відбулася зустріч українських "матерів у молитві"

14 Лютий, 2017 - 15:38

Богослужінню передувало освячення священичих риз, мира та ладану, що їх пожертвували матері. Літургію співали студенти Української папської колегії святого Йосафата в Римі, які на завершення підготували для матерів невеликий подарунок, концерт Богородичних пісень, повідомляє сайт УГКЦ.

Після цього була робоча зустріч, яку очолив владика Діонісії та п. Лідія Викович, регіональний координатор українських спільнот "Матері в молитві" в Італії, яка також скала звіт діяльності за останні п'ять років.

«Церква не є демократією, але і не диктатурою, тому що свої закони будує передусім на Божих законах. Проте головним її покликанням є вміння слухати та відчувати біль і потребу іншого. Спільнота є сутністю і самим життям Церкви.

Вона на зразок Пресвятої Трійці живе у слуханні та любові одне до одного. Я дякую вам, що ви сьогодні приїхали на цю зустріч, завдяки якій ми можемо поспілкуватися. Водночас я дякую за вашу молитву, яка становить одну із підвалин Церкви», - владика Діонісій (Ляхович).

Після невеликої перерви до слова було запрошено спеціальну гостю с. Емілію Вандич (СНДМ), директора Катехитичного осередку Львівської архиєпархії, яка розповіла про постать Блаженної Йосафати Гордашевської. А с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ, підготувала невеличкий історичний огляд з нагоди 100-річчя об’явлення Діви Марії у Фатімі.

На завершення відбулася зустріч із о. Діонісієм Заведюком, ЧСВВ, який сконцентрував увагу на історії Чину святого Василія Великого, який цього року святкує 400-річчя, а також розповів про можливість надавати відпусти усім, хто братиму участь у святкових Богослужіннях.

Востаннє подібна зустріч відбулася у 2013 році.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.