Весілля по-американськи: вартість одруження за океаном сягнула рекорду

7 Лютий, 2017 - 15:57

Середня вартість весілля в США піднялася до рекордної позначки в $ 35 329.

Це на 8% більше в порівнянні з середньою вартістю весілля в 2015 році, свідчить дослідження The Knot.

При цьому середня кількість гостей скоротилося, пари зосереджуються на персоналізованому підході до кожного гостя, що обходиться недешево, пише ForumDaily.

У 2016 році середня кількість гостей на весіллі становила 141 особу, в порівнянні з 149 людьми в 2009 році. В середньому на одного гостя в 2016 році пара витрачала $ 245, в 2009 році ця сума становила $ 194.

Витрати на розваги гостей виросли більш ніж в 3 рази з 2009 року. Пари замовляють на весілля феєрверки, танцюристів, професійних барменів, співаків і кількох фотографів.

Значну роль в сучасних весіллях відіграють технологічні новинки, особливо GoPro камери, що також збільшує його вартість.

При цьому тільки 10% пар повністю оплачують одруження з власної кишені.В середньому батьки нареченої покривають 44% витрат, молодята оплачують 42%, а батьки нареченого - 13%.

Велика частина бюджету йде на оренду місця проведення заходу - в середньому пари витрачають на це $ 16 107.

Найдорожче місце для одруження - Манхеттен, там пари витратили на весілля в середньому $ 78 464 в 2016 році, найдешевше цей захід обходиться в Арканзасі - пари там витратили в середньому $ 19 522.

Дослідження базується на результатах опитування 13 тисяч пар в різних регіонах США, які одружилися в 2016 році.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

18:48
У суботу смертник з саморобною вибухівкою підірвав себе перед виборчою дільницею, що була розташована у одній зі шкіл в північній частині столиці Афганістану Кабула, є загиблі
17:38
Влада Саудівської Аравії вважає, що журналіст Джамаль Хашоггі помер від задушливого захвату ззаду або удушення руками
16:25
Кілька тисяч людей вийшли на масові акції за незалежність Тайваню у столиці острова Тайбеї. Демонстранти вимагали провести референдум, щоб острів міг офіційно проголосити незалежність від Китайської Народної Республіки
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.