Як 27-річна дівчина побувала у всіх країнах світу за рекордно короткий термін

6 Лютий, 2017 - 19:58

27-річна американка Кассандра Де Пеколь об'їхала всі країни світу за рекордно короткий термін – один рік, шість місяців і 26 днів, встановивши досягнення для книги Гіннесса. Про це повідомляє сайт Гордон.

Де Пеколь виявилася першою жінкою в історії, яка побувала у всіх 196 суверенних державах, і першою людиною, який впоралася з цим завданням настільки швидко. Колишній рекордсмен, американський професор Ілі Лю, витратив на це три роки, три місяці і шість днів.

Її подорож завершився 2 лютого в Ємені. За візою, отриманою в Омані, Де Пеколь перетнула кордон, заїхала у прикордонне село і одразу залишила країну, де триває збройний конфлікт.

В середньому на відвідування однієї держави в мандрівниці йшло від двох до п'яти днів.

Не всі поїздки миналися без пригод. У Перу на таксі, в якому їхала мандрівниця, напали озброєні грабіжники. У Бахрейні та Лівії її запідозрили в роботі на ЦРУ. На Гренаді Де Пеколь прийняли за наркокур'єра.

Американці вдалося побувати в Сирії в розпал війни, а також в групі китайських туристів відвідати столицю КНДР Пхеньян.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.