Скільки коштує оренда одного квадратного метра житла в Німеччині

5 Лютий, 2017 - 19:01

Ціни на оренду житла в містах зросли на 1,8%. Про це свідчать дані порівняльної таблиці індексів квартплати Mietspiegelindex, яка щорічно складається консалтинговою компанією "F + B".

Порівняльний аналіз проводиться на підставі орендної плати за середньостатистичну квартиру площею 65 м2 без урахування оплати за опалення, електроенергію і експлуатаційних витрат, зазначає germania.one.

Як показали результати порівняльного аналізу квартплати в 345 містах Німеччини, в середньому в 2016 році німецькі квартиронаймачі платили по € 6,54 за один квадратний метр житлоплощі.

Найвищий рівень орендної плати € 11,18 як і раніше зберігається в Мюнхені.

Далі йдуть Штутгарт (€ 9,76), Дюссельдорф (€ 8,26), Кельн (€ 8,24), Гамбург (€ 8,07) і Франкфурт-на-Майні (€ 7,94).

У топ-20 міст з найвищим рівнем орендної плати входять і невеликі, розташоваі в безпосередній близькості від метрополій, а також такі студентські міста як Тюбінген і Фрайбург.

Середній рівень орендної плати в Берліні становить € 6,46 за 1 м2, в Дрездені - € 5,64 за 1м2 житлової площі.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.