Пишаємось Зозулею: як відомого футболіста підтримують закордонні українці

4 Лютий, 2017 - 15:17

Українці Іспанії звернулись до громадян цієї країни, до засобів масової інформації з приводу дискримінації й фальшивого звинувачення в “прихильності до нацизму” українського футболіста Романа Зозулі зі сторони фанатів футбольного клубу “Райо”, за який він мав виступати.

В Зверненні підписаному представниками 12 українських асоціацій Іспанії від імені 200 тисяч українців що проживають в цій країні, згадується Євро-2012, де збірна Іспанії стала чемпіоном і, під час якого іспанці були захопленні гостинністю українських громадян.

Також представники української трудової міграціїї пишуть: “хіба це НАЦИЗМ-допомагати своєму другу, брату не замерзнути в окопах від холоду і голоду, коли попередня українська влада під впливом Путіна нищила все задля того, щоб не допустити Україну до Європейського Союзу.”

Звернення написане українською й іспанськими мовами отримує значний суспільний резонанс в іспанської громадськості.

Повний текст Звернення можна прочитати на сайті Української всесвітньої координаційної ради.

Окрім того, захищають футболіста і українці Бразилії. Звернення до місцевої преси поширила на своїй сторінці у Твіттері Фабіана Троненко, дружина українського Посла в Бразилї. 

 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.