Данія запроваджує суворішу мовну політику щодо мігрантів

4 Лютий, 2017 - 11:38
Хто не знатиме данської, може втратити пільги

Данія прийняла закони, які зобов'язують дітей мігрантів вивчити мову країни, а якщо вони цього не зроблять, їх батьки перестануть отримувати допомогу.

На даний момент в Данії трирічні діти з сімей мігрантів, які не ходять до дитсадка, повинні пройти тест на мову. Ті діти, які не покажуть достатній рівень данської, повинні відвідувати дошкільні курси, а також отримати додаткову мовну підготовку.

Уряд Данії збирається ввести в дію закон, згідно з яким, якщо влада ухвалить рішення, що дитина потребує мовної стимуляції і не відвідує дошкільний заклад, допомогу на дітей від держави, якц отримують батьки, будк скасовано, повідомляє immigrant.today.

Закон отримав підтримку в парламенті. Політики твердо переконані в тому, що діти повинні вивчити данську мову для того, щоб інтегруватися в суспільство.

Данія замінила державну допомогу інтеграційними пільгами для мігрантів, в результаті чого платежі скорочуються вдвічі, поки мігранти не досягнуть певних етапів, один з яких - хороший рівень данської мови.

Викладачі данської мови в дошкільних установах кажуть, що діти з сімей мігрантів навчаються в невеликих групах, так що вони реально можуть вивчити мову.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.