В Італії затримали банду, яка незаконно перевозила мігрантів

30 Січень, 2017 - 18:31

Поліція Італії знешкодила злочинне угрупування, яке незаконно перевозило мігрантів у мікроавтобусах через кордон з Францією за 1000 євро. Про це повідомляє Reuters, передає Європейська правда.

Поліція видала понад 30 ордерів на арешт за торгівлю людьми після дворічного розслідування за час якого зафіксували десятки випадків контрабанди. Близько половини підозрюваних проживали за межами Італії.

Прокурор Мілана навела один приклад, коли поліція знайшла 40 мігрантів у задній частині фургона, яка була під замком.

"Їм було дуже важко дихати, коли поліцейські їх витягали", - розповіла вона журналістам, додавши, що контрабандисти ставилися до мігрантів як до "гарматного м'яса".

Франція значною мірою закрила свій кордон для мігрантів, і їм важко перетнути кордон з Італії по дорозі, на поїзді або пішки.

Мілан був центром для контрабандистів, які були родом з Єгипту, Афганістану, Судану, Албанії, Румунії, Північної Африки та Італії. Більшість підозрюваних жили в Італії на законних підставах.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.