В Італії затримали банду, яка незаконно перевозила мігрантів

30 Січень, 2017 - 18:31

Поліція Італії знешкодила злочинне угрупування, яке незаконно перевозило мігрантів у мікроавтобусах через кордон з Францією за 1000 євро. Про це повідомляє Reuters, передає Європейська правда.

Поліція видала понад 30 ордерів на арешт за торгівлю людьми після дворічного розслідування за час якого зафіксували десятки випадків контрабанди. Близько половини підозрюваних проживали за межами Італії.

Прокурор Мілана навела один приклад, коли поліція знайшла 40 мігрантів у задній частині фургона, яка була під замком.

"Їм було дуже важко дихати, коли поліцейські їх витягали", - розповіла вона журналістам, додавши, що контрабандисти ставилися до мігрантів як до "гарматного м'яса".

Франція значною мірою закрила свій кордон для мігрантів, і їм важко перетнути кордон з Італії по дорозі, на поїзді або пішки.

Мілан був центром для контрабандистів, які були родом з Єгипту, Афганістану, Судану, Албанії, Румунії, Північної Африки та Італії. Більшість підозрюваних жили в Італії на законних підставах.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.