Італійські хірурги врятували українську заробітчанку після страшної аварії

26 Січень, 2017 - 17:48

Італійські медики врятували українській заробітчанці травмовану ногу. Хірурги зважились на рідкісну і ризиковану операцію. Жінці, яка потрапила в аварію і серйозно травмувалась, пересадили донорську кістку. Кошти на операцію допомогла зібрати українська громада в Італії, інакше ампутації було не уникнути.

Тетяна приїхала до Італії рік тому, щоб заробити грошей на квартиру. Її планам завадила аварія - у мотоцикл, в якому вона їхала, врізався автомобіль, повідомляє ТСН.

У лікарню українка потрапила в несвідомому стані, лікарі знайшли у неї десятки переломів. За її словами, лікарі іншої лікарні відмовилися від неї, жінка могла втратити ногу.

Операція по пересадки кістки донора тривала 13 годин. Тетяні пересадили гомілку.

У лікарні Тетяна проведе ще кілька місяців, але зможе ходити не раніше, ніж через рік. В Україні у Тетяни залишився 12-річний син. Вона мріє привезти його в Італію.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.