Ціни на відпочинок у Єгипті знову впали

12 Січень, 2017 - 11:33

Високий сезон позаду, попит падає, а сітка польотних програм в Хургаду і Шарм-ель-Шейх не скорочувалася. Наслідки неважко передбачити: ціни на турпакети в цю країну починають падати. Найбільший цінопад прогнозовано спостерігається в Києві, звідки в окремі дні вилітає відразу кілька рейсів, пише Мастер Тура.

Полетіти 14 січня в Хургаду по системі 5 * Fortuna можна за 516 доларів на двох. З регіонів менше рейсів, ціни в цілому вище, але і тут часом можна підшукати дуже цікаві спецпропозиції. Наприклад, з Харкова полетіти на сім ночей в Шарм-ель-Шейх з проживанням в 5 * Xperience Kirosieiz Premier можна 22 січня за 548 доларів на двох. А 12 січня - за 582 долара.

Досить велика різноманітність турів і цін по Єгипту і для жителів Львова. На 18 січня ще доступний варіант за 616 доларів на двох. Приймає 5 * Amwaj Oyoun Hotel & Resort.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що чекає українських туристів у Єгипті за 200 доларів.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.