Це зовсім не казка: українка, яка отримала Green Card, покинула Америку

11 Січень, 2017 - 11:10

Оксана Ничепорук зі Львова вигравала грін-карту 2 рази. І лише вдруге зважилася на від'їзд. У США її зустріла подруга, на місяць запросила до себе. Терміни були чітко обумовлені, і Оксана знала, що через місяць піклуватися про себе вона повинна буде сама, пише forumdaily.com.

"Роботу я знайшла швидко. Квартира, де я жила з 2 дівчатами, розташовувалась за 5 хвилин від офісу, і питання з машиною гостро не стояло. А сусідки купили машини, - з громадським транспортом у маленьких містах великі проблеми. У Нью-Йорку, Сан-Франциско, Вашингтоні чи інших містах, де є автобуси і метро, ​​можна обійтися без автомобіля. У нашому Ліндені, в Нью-Джерсі, без машини не можна. А машина - це, як правило, кредит і банківська кабала.

Щоб вистачило грошей на оплату основних витрат і необхідні покупки, мені потрібно було працювати з ранку до вечора. Я спробувала зняти житло без сусідів, але досить скоро мені урізали зарплату і довелося знову шукати кімнату".

Оксана прагнула почати нове життя у США, але все-таки вирішила повернутися на Батьківщину. 

Оксана прожила в США 2 роки. Вона вирішила, що до 40 років потрібно мати щось більше, ніж зйомну кімнату і безперспективну роботу. Тепер вона планує приїжджати в США час від часу, щоб не втратити грін-карти.

Основні обов'язки власників грін-карти:

- Ви повинні дотримуватися законодавства США.

- Ви повинні щорічно подавати декларацію про свої доходи в США.

- Ви ніяким чином не повинні бути причетні до злочинної діяльності.

Грін-карта є підтвердженням того, що ви маєте статус LPR (законний постійний житель) і він є безстроковим. Чого не скажеш про саму карту, яку треба міняти кожні 10 років, у тому випадку, якщо ви не хочете змінювати цей статус на статус громадянина США.

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.