У багатодітної сім'ї українців, які живуть в США, можуть забрати усіх дітей

10 Січень, 2017 - 11:53

Багатодітна сім'я Сокіл з Південної Кароліни бореться за повернення додому своїх дітей. Поки що 9-х діток повернули батькам, проте під опікою держави досі залишається 10-річна дівчинка.

Влада вважає, що вона страждала від сексуального насильства з боку інших дітей цієї сімейної пари, повідомляє slavicsac.com.

У четвер оголосять остаточне рішення суду у справі 10-річної Софії, яка з жовтня не живе зі своїми батьками. Як вважає влада, дівчинка була піддана сексуальному насильству з боку інших дітей цієї пари український іммігрантів. У разі якщо сторона обвинувачення надасть неспростовні докази подібних дій, діти знову опиняться в притулку, або чужих сім'ях. А батьки - можливо у в'язниці.

Скарга про це надійшла від шкільного вчителя. Батьки категорично це заперечують. 

Як вдалося дізнатися "Слов'янському Сакраменто", багатодітній парі іммігрантів з України - 50-річному Андрію і 40-річній Наталії Сокіл були пред'явлені звинувачення в невиконанні батьківських обов'язків.

Як розповіла Наталія Сокіл, вона і її чоловік були арештовані в червні 2014 року, після того, як співробітники служби шерифа виявили в їхньому будинку дітей з синцями, а також нездорові умови для життя.

Суд округу Спартанбург звинувавтив сім'ю Сокіл у трьох випадках невиконання батьківських обов'язків.

За словами представників служби шерифа, їх 15-річна дочка зателефонувала по мобільному телефону з дому сусідів і повідомила про фізичний конфлікт зі своїм батьком. У протоколі йдеться, що Андрій Сокіл викрутив їй руку, намагаючись забрати стільниковий телефон, тим самим завдавши їй болю.

Співробітник служби шерифа проводив дівчинку додому і виявив, що в будинку проживають 10 дітей. Він побачив 14-річного хлопчика з синцем під оком, який, за його словами, тиждень тому повідомив про це в поліцію. Також в документах суду згадуються 9-річний хлопчик з пошкодженнями шкіри...

Поліцейські засвідчили, що виявили в будинку однорічну дівчинку в колисці, яка була оточена роєм комах і мала ушкодження шкіри на ногах.

Крім того, співробітники служби шерифа відзначили, що у помешканні родини погані мебіл і велика кількість комах.

Серед інших дітей подружжя Сокіл - 7-річна дівчинка і хлопчики (на той час) 2, 4, 6, 7, 11 і 12 років. Всі вони - рідні діти Андрія та Наталії Сокіл.

Всі 10 дітей взяли під опіку в Департаменті соціальних послуг штату Південна Кароліна. 11 місяців діти перебували у притулках і прийомних сім'ях. Пізніше, згідно з розглядами справи в суді, дітей відпускали до батьків.

"Одного з хлопчиків віддали в сім'ю гомосексуалістів, - розповіла Оксана Кравченко яка допомагає сім'ї Сокіл як сімейний консультант. - Іншу 4-річну дитину повернули додому з поламаною рукою і купою неоплачених медичних рахунків. Перебуваючи в прийомній сім'ї, хлопчик впав з гойдалки і при операції йому була надана допомога непрофесійно".

Сім'я Сокіл заявила про цей випадок в поліцію, проте рапорт так і не був складений.

Наталія Сокіл говорить про проблеми з освітою в дітей та зіпсовану кредитну історію. Як мінімум $ 40 тис. потрібно для вирішення всіх легальних проблем, $ 2 500 йде щомісяця для спеціального навчання одного з синів, який в результаті знущань з боку влади, як вважають іммігранти, став повністю "неконтрольованим".

"Новина про подружжя Сокіл дуже засмутила мене. Сім'я Сокіл стала однією з багатьох жертв мас-медіа. Я знаю цю сім'ю, і вони ніколи не заподіяли б шкоди своїм дітям".

За словами Сокіл, на момент арешту багатодітна сім'я купила будинок в окрузі Спартанбург і планувала відремонтувати його. Відразу після затримання батьків місцева преса повідомила, що діти спали на горищі без кондиціонера.

"Репортери не згадали те, що ніхто не хотів здавати житло сім'ї з 12 осіб.
Горище? Це не горище, це додаткова кімната, але якщо написати в новинах, що 10 дітей сплять на горищі, то це приверне читачів, - сказала Наталія Сокіл. -Сім'я не встигла полагодити кондиціонер, хіба це злочин?"

У момент арешту сімейство щойно переїхало, тому їх побут не упорядковано як слід, розповіла Оксана Кравченко. Однак, за словами Кравченко, протягом тижня після переїзду батьки завершили ремонт будівлі. Саме в цей період на поріг будинку з'явилися правоохоронні органи.

...Подружжя Сокіл іммігрувало в США з України, володіє декількома продуктовими магазинами, що торгують під маркою європейського ринку в Південній Кароліні і Теннесі. Андрій і Наталія Сокіл організували свій бізнес в 1999 році, продаючи спочатку російські продукти харчування. Потім, коли попит на європейські продукти збільшився, бізнесмени стали пропонувати своїм покупцям продукти з Італії, Німеччини, України, Англії, Польщі та Греції.

За словами багатодітної бізнес-леді, "надзвичайно складно впоратися з великою родиною, особливо коли дітей одного разу забирали з родини". 

 

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.