Українцям пропонують безкоштовну підготовку до міжнародного екзамену з англійської

31 Грудень, 2016 - 12:40

У січні всі охочі можуть взяти участь у безкоштовному онлайн-курсі для підготовки до іспиту TOEFL.

Підготовку проводитимуть фахівці, які розробили тест. Навчання матиме різні форми: обговорення, письмо, лекції. Формат курсу - онлайн. Початок - 25 січня. Навчання триватиме 6 тижнів.

Більше інформації ТУТ.

Зазначимо, TOEFL — це міжнародний екзамен з англійської мови, який складають люди, для яких англійська мова є іноземною. TOEFL розробили Educational Testing Service (ETS) та Принстонський університет, розташовані у місті Принстон, Нью-Джерсі (США).

Основне завдання TOEFL — оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська мова не є рідною мовою. Подання результатів такого тесту є обов'язковим під час вступу до більш ніж як 2400 коледжів та університетів США, Канади та деяких інших країн. Результати саме цього тесту необхідні під час вступу до всіх університетів США студентів або аспірантів, що раніше навчались іншою мовою.

Окрім цього, здавати TOEFL необхідно для участі в багатьох міжнародних програмах стажування у закладах, в яких навчання відбувається англійською мовою. Також деякі наукові та сертифікаційні програми вимагають від претендентів складання TOEFL. Екзамен складається із 4-х частин: Listening Comprehension, Structure and Written Expression, Reading Comprehension та Test of Written English.

Читайте також:

тема

Винаходи цих славетних українців, без перебільшення, перевернули увесь світ, пи
На нашій планеті величезна кількість печер, але є такі від яких перехоплює подих, в яких хочеться побувати, пише Всвіті.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.