Українцям пропонують безкоштовну підготовку до міжнародного екзамену з англійської

31 Грудень, 2016 - 12:40

У січні всі охочі можуть взяти участь у безкоштовному онлайн-курсі для підготовки до іспиту TOEFL.

Підготовку проводитимуть фахівці, які розробили тест. Навчання матиме різні форми: обговорення, письмо, лекції. Формат курсу - онлайн. Початок - 25 січня. Навчання триватиме 6 тижнів.

Більше інформації ТУТ.

Зазначимо, TOEFL — це міжнародний екзамен з англійської мови, який складають люди, для яких англійська мова є іноземною. TOEFL розробили Educational Testing Service (ETS) та Принстонський університет, розташовані у місті Принстон, Нью-Джерсі (США).

Основне завдання TOEFL — оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська мова не є рідною мовою. Подання результатів такого тесту є обов'язковим під час вступу до більш ніж як 2400 коледжів та університетів США, Канади та деяких інших країн. Результати саме цього тесту необхідні під час вступу до всіх університетів США студентів або аспірантів, що раніше навчались іншою мовою.

Окрім цього, здавати TOEFL необхідно для участі в багатьох міжнародних програмах стажування у закладах, в яких навчання відбувається англійською мовою. Також деякі наукові та сертифікаційні програми вимагають від претендентів складання TOEFL. Екзамен складається із 4-х частин: Listening Comprehension, Structure and Written Expression, Reading Comprehension та Test of Written English.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.