Влаштуватися на роботу в одній з найуспішніших країн Європи тепер значно важче

30 Грудень, 2016 - 13:10

Парламент Швейцарії зобов'язав роботодавців віддавати перевагу швейцарцям при розгляді кандидатів на вакантну посаду, передає letemps.ch .

На референдумі 2014 року населення Швейцарії проголосувало за введення лімітів на імміграцію з країн Євросоюзу, і ці результати референдуму повинні були бути затверджені парламентом Швейцарії. Протягом двох років проводилися консультації і дебати з цього приводу.

І ось днями в Швейцарії обидві палати парламенту нарешті затвердили своє рішення щодо результатів антиімміграційного референдуму 2014 року.

Згідно з рішенням парламенту, Швейцарія не буде вводити ліміти і квоти на імміграцію, проте при працевлаштуванні безробітним швейцарцям буде віддаватися перевага перед мігрантами з ЄС.

Як йдеться в повідомленні парламенту, таке «м'яке» рішення прийнято, щоб не погіршити відносини Швейцарії з Євросоюзом. Однак швейцарська народна партія (SVP) назвала таке рішення парламенту «капітуляцією перед міграцією» і хоче ініціювати зупинку двосторонньої угоди між Швейцарією і Євросоюзом про вільне переміщення громадян. На думку експертів, якщо така ініціатива буде прийнята, це зробить істотний негативний вплив на торгівлю, наукові дослідження та швейцарських студентів, що навчаються за кордоном.
 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.