У Чикаго створюють фонд допомоги мігрантам, щоби допекти Трампу

23 Грудень, 2016 - 17:12

Фонд є відповіддю на обрання президентом США Дональда Трампа, який обіцяв застосувати агресивний підхід до іммігрантів, аж до масової депортації.

У Чикаго створюють фонд в 1,3 млн доларів для надання юридичної допомоги іммігрантам, пише Immigrant.today.

150 000 жителів Чикаго, за оцінками експертів, не мають постійного юридичного статусу і потребують правової допомоги. Міська рада Чикаго схвалила створення фонду в розмірі 1,3 млн. доларів для допомоги іммігрантам (в тому числі і тим, кому загрожує депортація) в отриманні юридичних послуг.

Як джерело коштів фонду будуть використовуватися гроші від програми податку на Маловикористовувану власність. За словами мера Чикаго Рама Емануеля, він також шукає приватні пожертвування для фонду.

Рішення про створення фонду допомоги іммігрантам в Чикаго було прийнято після обрання президентом США Дональда Трампа, який побудував свою передвиборну кампанію на антиіммігрантській риториці. Однією із заяв Трампа була обіцянка застосувати агресивний підхід до іммігрантів, аж до масової депортації зі США мільйонів людей.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:56
Джессіка Бісманн, яка входить до ультраправої партії "Альтернативи для Німеччини", може поплатитися за старі фотографії на фоні вина з Адольфом Гітлером на етикетці.
16:46
Промислове виробництво у США показало найбільший приріст за вісім останніх років
16:33
Переможницею найпрестижнішої літературної нагороди цього року стала Анна Бернс
12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.